Jetë/stil

Kallashi pjesë e ‘Big Brother VIP 2’? Ja si përgjigjet këngëtarja

Këngëtarja Kallashi ka zhvilluar një intervistë në “Shqipëria Live” ku tregoi rreth projekteve të saj të së ardhmes.

I pyetur nga moderatori Flori Gjini rreth një pjesëmarrjeje të mundshme në “Big Brother VIP 2”, ajo u përgjigj se nga fundi ndoshta do të futej, por ende nuk kishte të konsoliduar asgjë në mendjen e saj lidhur me këtë temë.

Ajo u shpreh se nuk rezistonte dot të rrinte që nga fillimi pasi nuk jetonte dot pa telefon dhe e mbyllur.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top