Showbiz

Justin Bieber baba për herë të parë?

Një postim që Justin Bieber ka bërë së fundmi ka shtuar dyshimet se po bëhet baba për herë të parë. Këngëtari i njohur postoi një foto me bashkëshorten e tij.

Hailey me një mbishkrim që i bëri fansat të spekulojnë se çifti po pret një fëmijë. “Nëna dhe babai”, shkroi Bieber në Instagram. Sidoqoftë, partnerja e tij ishte e shpejtë për t’ju paraprirë spekulimeve duke shkruar: “Mendoj se duhet ta ndryshosh këtë titull në *Mami dhe Babi i Qenit * para se dikush ta keqkuptojë.”

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top