Showbiz

Johnny Depp i rikthehet muzikës

Aktori, Johnny Depp ka vendosur së fundmi t’i rikthehet muzikës.

Sipas ‘Daily Mail’, John do të publikojë së bashku me kitaristin  Jeff Beck një album që do të titullohet “Hi Ho Silver Lining”. Gjithashtu ai ka incizuar edhe një version të këngës së John Lennon, “Isolation” me Jeff. Para bashkëpunimit me kitaristin, aktori  ka luajtur në grupin “Hollywood Vampires” së bashku me Alice Cooper dhe Joe Perry.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top