Showbiz

Jeta luksoze e Capital T, ja sa shpenzon vetëm për një palë syze

Reperi i njohur Capital T, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për publikun shqiptar.

Ai shpesh herë komentohet edhe për jetën luksoze të cilën bën.

Capital T është duke qëndruar në Sarandë dhe nga atje nuk kanë të ndalur imazhet e shumta.

Mirëpo, vëmendja shkoi tek syzet e reperit të cilat arrijnë vlerën afro 600 euro.

Momentalisht, Capital T është duke shijuar suksesin e këngës “Magji” në bashkëpunimin me reperin, Kidda.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top