Showbiz

“Jennifer Lopez të vjen anash”/ Manjola Nallbani publikon foto me bikini, “çmenden” fansat (FOTO)

Manjola Nallbani ka qenë tepër aktive këto kohë në rrjete sociale.

Këngëtarja e mirënjohur ka publikuar një ditë më parë në “Instagram”, disa poza ku shfaqet me një palë rroba banje të zeza.

“Gusht, verë 2021. Ju uroj të gjithëve të keni kaluar pushime të bukura”, shkruan Nallbani bashkëngjitur me pozat që ndjekësit e saj i pëlqyen shumë.

Në fotot në fjalë, këngëtarja e njohur shfaqet shumë elegante dhe në super formë. Madje komentet kanë qenë të gjitha të bukura dhe pozitive, të cilat me siguri ia kanë zbukuruar ditën Manjolës.

Edhe miqtë e saj të njohur nuk ia kanë kursyer komplimentet, ku Ermal Mamaqi i shkruan: “Të vjen anash Jennifer Lopez”. Ndërsa Eni Çobani i komenton: “Yll i papërsëritshëm je. Unike”.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top