Showbiz

Jennifer Aniston dhe Harry Styles bëjnë ‘xing’, ja veshja që kanë zgjedhur

Jennifer Aniston dhe Harry Styles kanë bërë “xing” me të njëjtën veshje.

Aktorja ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave pasi nisi pozimet për kopertinën e “InStyle” për muajin shtator, por ishte kostumi i saj guximshëm që “tërboi” rrjetin.

Së fundmi, Aniston u paraqit me të njëjtën veshje si ajo me të cilën u shfaq Harry Styles në “Brit Awards 2021” në muajin maj dhe fansat kaq deshën për të bërë krahasimet e tyre.

 Kujt mendoni se i shkon më shumë?

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top