Showbiz

Janë ende bashkë? Veprimi i fundit i Robertit ngriti dyshime në lidhje me Norën

Edhe pse kanë deklaruar se janë të ndarë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi duket se ruajnë raporte shumë të mira me njëri-tjetrin.

Shpesh, ata janë bërë bashkë për hir të së bijës Renee, veçanërisht në festat e ditëlindjes së kësaj të fundit.

Kësaj here, Roberti ka surprizuar fansat me një tjetër veprim.

Ditën e sotme ai ka shpërndarë në “Instastory”  këngën më të re te ish-partneres, duke shprehur sportin për të.

Ai ka bërë ‘tag’ Norën në postimin e tij, duke treguar se ruajnë marrëdhënie miqësore.

Image

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top