Showbiz

Iu zbulua e dashura? Reagon Butrint Imeri, zbulon si qëndron e vërteta

Më herët ditën e sotme në media u përhap me shpejtësi lajmi se Butrint Imeri është në një lidhje me Olta Beqirin.

Kjo nuk është hera e parë që ata përfliten për një lidhje pasi edhe para disa muajsh në media u raportua se ata po shijojnë një romancë, por këto zëra u shuan shpejt.

Pasi lajmi bëri xhiron e rrjetit ka ardhur edhe reagimi i Butrint Imerit. Ai ka postuar një fotomontazh në “Instastory” ku shihet pranë një vajze dhe një tigri.

Këtë foto e ka shoqëruar me një varg:

“Unë jam single plus kam mas shumti femra!” Kështu, artisti ka mohuar zërat se është në një lidhje me Oltën. Por, në mendje na mbeti vargu i dytë “Kam mas shumti femra”.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top