Kronikë

Iu gjet armë pa leje në banesë, arrestohet 47-vjeçari në Lezhë, në pranga dhe një tjetër

Policia e Lezhës ka vendosur në pranga, 47-vjeçarin M. M., pasi gjatë kontrolleve në banesën e tij në fshatin Torovicë, i është gjetur një armë zjarri.

Gjithashtu, në pranga ka rënë Ded Ddeda, 35 vjeç.

Ky i fundit dyshohet se ka kultivuar lëndë narkotike.

Materialet i kanë shkuar Prokurorisë së Lezhës, për veprime të mëtejshme.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top