Showbiz

Ishin përfolur se nuk i lanin fëmijët, Mila Kunis dhe Ashton Kutcher u bëjnë banjë ‘live’

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher lajnë fëmijët ‘live’ dhe videon e postojnë në “Instagram”.

Një muaj pas debatit në rrjet, Mila Kunis dhe Ashton Kutcher kanë dokumentuar me një video sesi i bëjnë banjë fëmijëve të tyre. “Kjo puna e banjës po del jashtë kontrollit”, shkroi Ashton, krah videos së postuar në “Instagram”.

Në videon gazmore, aktori i bërtet bashkëshortes për faktin që lan fëmijët me ujë.

“Po përpiqesh t’i vrasësh me ujë”, i thotë ai.

Aktorja qeshi aq shumë me bashkëshortin sa i dolën lot nga sytë. Debati nisi kur në një intervistë muajin e kaluar Mila tha se nuk i pëlqente t’i lante fëmijët e saj.

“Kam qenë lloji i prindit që nuk i ka larë thuajse kurrë fëmijët e porsalindur”, u shpreh Mila. “Nëse shihni papastërti, lajini. Në të kundërt, nuk keni arsye”, u shpreh Ashton.

https://www.instagram.com/p/CSdJYssFyAZ/?utm_source=ig_web_copy_link

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top