Showbiz

‘Ish-kunatat’ arrijnë paqe, Rita Ora dhe Kim Kardashian pozojnë së bashku

Java e modës në Milano në mesin e të ftuarve special kishte edhe Rita Orën dhe Kim Kardashian.

Dy ish-kunatat, për të cilat flitej se nuk flasin dhe nuk kanë raporte të mira pas ndarjes së Ritës nga Rob, vëllai i Kim.

Image

Por yjet duket se kanë arritur paqe dhe kanë befasuar të gjithë duke pozuar së bashku.

Themeluesja e “KKW Beauty” kishte shkruar të mbështeste motrën e saj Kendall e cila ishte një nga modelet në pistë për prezantimin e koleksionin të ri vjeshtë-dimër të “Prada”.

Image

Ndërkohë, Rita mori pjesë në shfaqjen e “Fendi” me të dashurin e saj Taika Waititi.

Ish-kunatat mbërritën Milani dhe u ndalën për të bërë një foto bashkë, të cilën e ndanë me ndjekësit e tyre në “Instagram”.

Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top