Bota

Ish-bashkëshortja e reperit të njohur tenton vetëvrasjen

Ish-gruaja e Eminem, Kim Scott u shrua në spital pas një përpjekje per veevrasje.

Burimet e shumta thonë se ditën e mërkurë ato morën një telefonatë duke raportuar se Kim kishte përpjekur të vriste veten.

Ajo kishte plagë në këmbë pasi kishte tentuar të priste disa pjesë të trupit me thikë si dhe një sasi gjaku e dedhur në dysheme.

Sipas “Daily Beast” kjo ngjarje ka ndodhur para disa ditësh, por vetem sot u bë publike nga autorittt përkatëse.

Ndër të tjera, thuhet se autoritett e dërguan atë në spital për të bërë vlerësimin mjekësor dhe psikologjik dhe që atëherë ajo është kthyer në shtëpi për tu shëruar.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top