Showbiz

Irina Shayk dhe Kanye West i japin fund lidhjes

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Irina Shayk dhe  reperi Kanye West i ka dhënë fund lidhjes së tyre.

Burime të afërta  kanë treguar se Kanye i kërkoi modeles që të shkonte në Paris për një shfaqje mode me të, por ajo e ka refuzuar.“Ajo e pëlqen atë si një mik, por nuk dëshiron një marrëdhënie me të. Ajo nuk dëshiron lajme në shtyp se mes tyre ka një romancë, gjë që do të kishte ndodhur nëse do të shkonte në Paris me të. Do të kishte pasur edhe një muaj tjetër lajme që flasin për lidhjen e tyre”, deklaroi burimi. West dhe Shayk nisën romancën e tyre që prej ceremonisë përkujtimore për DMX.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top