Showbiz

‘Imagjino ti tregosh të dashurës tënde që kjo është ish-i jot’/ Lori Hoxha i kthen përgjigjen epike ndjekëses

Lori Hoxha, përveç se është mjaft aktive në “Instagram”, së fundmi është shfaqur edhe në “TikTok” me video të ndryshme.

Siç ndodh me të gjithë, edhe Lori duket se është më e lirshme në “TikTok” dhe në një nga videot e saj shkruan:

“Imagjino ti tregosh të dashurës tënde që kjo është ish-i jot.”

“Është një metër e një qofte, i rrofshin lekët”, i shkruan një ndjekëse, por duket se Lorit nuk i hyjnë më në sy këto komente dhe është stërvitur, pasi ja kthen me shumë sportivitet dhe vetëbesim.

“Jam si dritë”, shkruan Lori.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top