Showbiz

Iliri kap në pabesi Gilbertën dhe e puth në buzë

Çifti i parë në “Për’puthen +40” është konfirmuar.

Iliri dhe Gilberta kanë patur puthjen e parë në takimin që u transmetua ditën e djeshme.

Iliri e ka kapi në pabesi Gilbertën gjatë takimit dhe e puthi në buzë duke i thënë se i kishte munguar.

Image

Iliri: E kam dashur prej kohësh. Mezi po prisja.

Arjan Konomi: Dyshova sa verë kishte pirë Iliri. Nuk të erdhi keq që ia more vjedhurazi atë puthje.

Iliri: Duke njohur tipin e Gilbertës… Pas largimit nga Gilberta po bëhesha pak i vrazhdë, nisa duhanin, shtova ne peshë dhe më pas rrezatova se vura re se diçka po ndihej në ajër se po ndryshonte.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top