Kronikë

I riu në Krujë i vë flakën makinës së një 29-vjeçari

Një i ri në Krujë është duke u kërkuar nga policia pasi dyshohet se i ka vënë flakën automjetit të një 29-vjeçari.

Bëhet e ditur se më 8 gusht,  në orën 22:30, E. H., 29 vjeç, banues në fshatin Halilaj, Krujë, dyshohet se i ka vendosur zjarrin qëllimisht një makine tip “Renault”.

Automjeti, në pronësi të shtetasit B. B., 29 vjeç, është i çregjistruar dhe ishte i  destinuar për skrap

Vijon puna për kapjen e autorit të dyshuar.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top