Showbiz

‘I pëlqejnë veshjet rozë dhe fustanat’Meghan Fox flet rreth orientimit seksualit të djalit të saj

Aktorja e dashur për publikun Meghan Fox, së fundmi është bërë pjese e disa diskutimeve lidhur me seksualitetin e djait të saj të madh, Noah Shannon.

Gjatë një interviste për “InStyle”, 35-vjeçarja është shprehur se djali i saj i madh, 8 vjeç e gjysmë, ka pasion modën.

Sipas saj, ai ndonjëherë pëlqen që të veshë fustane vajzash dhe veshje rozë.

“Djali im, Noah Shannon, është shënjestruar nga ngacmuesit”-është shprehur Meghan.

 Ndër të tjera aktorja ka treguar hapur se biseksualitetin e saj është pikë referimi për komunitetin LGBTQ+  dhe babai Brian po aq mendjehapur, e inkurajojnë atë që të jetë gjithmonë vetvetja.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top