Kronikë

I dënuar me 3 vite burg për vjedhje duke shpërdoruar detyrën, arrestohet 37-vjeçari në Tiranë

Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar kanë ndaluar 37-vjeçarin Damiano Remi.

Arrestimi i tij u bë pasi Gjykata e Shkallës së parë Tiranë, e ka dënuar me 3 vite burg për “Vjedhje të kryer duke shpërdoruar detyrën”.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top