Kronikë

Humb jetën 56-vjeçari në Lazarat, u fut në depozitën e ujit dhe s’mundi të dalë

Një 56-vjeçar është gjetur i mbytur në fshatin Lazarat. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:20.

Shtetasi A. P., banues në Lazarat është gjetur i pajetë, pa shenja dhune. Ky shtetas është futur në një depozitë të madhe uji dhe nuk ka mundur dot të dal, për pasojë është mbytur.

Ky shtetas është futur në një depozitë të madhe uji dhe nuk ka mundur dot të dal, për pasojë është mbytur. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme hetimore për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top