Showbiz

“Hot mama”, partnerja e Feros merr gjithë vëmendjen me linjat trupore seksi (FOTO)

Edhe pse pak muaj më parë u bë nënë e një vajze, Arbenita Ismalaj është në super formë. Modelja ka publikuar së fundmi disa foto në rrjete sociale ku shfaqet me bikini dhe nxjerr në pah linjat trupore.

Modelja duket shumë seksi dhe në formë me bikinit e zeza, të cilat i ekspozojnë mjaft bukur linjat trupore.

Fansat i shkruajnë që është “shumë hot”, e madje këtë e ka konfirmuar edhe vetë ajo, pasi bashkëngjitur me foton ka shkruar “hot mama”.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top