Sociale

Horoskopi i të hënës/ Shenjat që duhet të shmangin ankthin

Dashi-Me partnerin do kuptoheni me se miri gjatë kësaj dite. Te dy do jeni edhe me tolerantë dhe te kuptueshëm. Kjo do iu afrojë edhe me tepër. Beqarët me shume gjasë do fillojnë histori dashurie sekrete me persona qe ne fakt nuk iu përshtaten sa duhet. Ne planin financiar duhet te jeni me te organizuar ne mënyrë qe te mos keni vështirësi as me vonë.

Demi-Nëse dashuria është gjithë çfarë dëshironi të keni, këshillohet që të bëni pak durim, pasi kjo e hënë pritet të jetë mjaft interesante. Kjo periudhë është ideale për gjithë ata që kanë dëshirë që të dashurohen. Venusi është mjaft i favorshëm dhe stimulon emocione të forta.

Binjakët-Një ditë reflektimesh të mëdha për shumë nga Binjakët, por për të shmangur marrjen e vendimeve të acaruara më mirë largohuni nga njerëzit që ju bëjnë të vuani në mënyrë të panevojshme. Për beqarët do të ketë takime të reja, disa do të jenë interesante.

Gaforrja-Mos lejoni që të pushtoheni nga ankthi dhe sigurohuni që gjithçka është mënyra që dëshironi në dashuri. Sot ju mund të kuptoni një dëshirë të vogël dhe madje edhe mbrëmja me partnerin/en premton të jetë e qetë! Kush është vetëm nuk do të duhet të bëjë gjë, por të ndjekë zemrën për të shmangur gabimet.

Luani-Kjo ditë është e favorshme për ju. Mund të nisni diçka të re ose mund të mbaroni një projekt që e keni nisur me kohë. Qejf dhe lojëra rezervon mbrëmja. Lidhuni me miqtë, të rinj dhe të vjetër. Shijojini momentet me ta.

Virgjeresha-Nëse nuk jeni të sigurt se si ta trajtoni një situatë të caktuar që është shumë delikate për kohën kryesore, mos ia përmendni askujt atë. Ju jeni në ndryshim dhe e dini këtë gjithashtu. Në dashuri do të ndiheni të plotësuar.

Peshorja-E vetmja gjë që mund të jepni lirisht është dashuria juaj. Tregoni njerëzve në jetën tuaj se sa shumë kujdeseni për ta me një përqafim të fortë. Fjalët mund të përcjellin ndjenjat tuaja, por nuk ka asgjë si kontakti fizik.

Akrepi-Sot do keni ndikime ideale për të bërë një ndryshim vendimtar dhe për të zgjidhur çështje që lidhen me një trashëgimi. Do jeni në gjendje të rifreskoni veten fizikisht dhe shpirtërisht dhe të jeni të gatshëm të përballeni me provat e ndryshme ditore, me aftësi dhe shkathtësi.

Shigjetari-Do të lini pas krahëve disa ditë stresuese, duke shënuar rikuperim të ndjeshëm në sferën profesionale dhe sentimentale gjatë kësaj dite. Megjithatë humori nuk do të jetë në kulmin e tij.

Bricjapi-Ditë pozitive. Kontakte të dobishme për të ardhmen. Lajm i mirë për çiftet e qëndrueshme, pasioni mbretëron sonte.

Ujori-Hëna në Binjakë ju garanton humor, entuziazëm dhe dinamizëm të shkëlqyeshëm. Puna vazhdon me një ritëm të shpejtë, kështu që ecni përpara dhe merruni me trajtimin e pyetjeve praktike dhe lini mënjanë mendimet negative … Një mbrëmje e gjallë në frontin emocional: mund të mbështeteni në një komunikim të efektshëm që do ju bëjë të kaloni momente të bukura me partnerin.

Peshqit-Hëna ju bëjë të ndjeheni, optimistë dhe sensual. Atraksione të dukshme priten për Peshqit beqarë të cilët do jenë të disponueshëm për kontakte. Suksese e shkëlqyeshme në të gjitha llojet e projekteve.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top