Sociale

Horoskopi i të hënës/ Shenjat që do të ndihen të pasigurta

Dashi-Ky 24 Maj për të lindurit e kësaj shenje nuk do të jetë shumë pozitiv. Parashikohet një ditë e karakterizuar me nervozizëm dhe dhimbje koke. Ka disa gjëra të cilat do të ndodhin dhe do ju vendosin nën presion.

Demi-Falë Hënës në Peshore, një ditë e bukur ju pret. A ju ka thënë dikush se sa interesantë jeni në këtë kohë ndryshimesh? Në fronin e dashurisë jeni jetësor, optimist dhe gjithë pasion. Venusi ju tërheq prandaj lëreni veten të lirë. Nëse ndodheni në qytet do të punoni shumë dhe rezultatet priten të jenë të mira.

Binjakët-Hëna në një shenjë Ajri si e juaja ju fton për bashkëpunime dhe nisma të reja. Gjithashtu ajo ju jep një dorë për të realizuar planet tuaja. Përfitoni nga këshillat e dhëna nga njerëzit të cilët janë më me përvojë se ju. Sezoni i çiftëzimit vazhdon në një mënyrë pasionante, një surprize e papritur dhe tepër e këndshme ju pret.

Gaforrja-Papritur, ju do të ndjeheni të pasigurt dhe të paaftë për të menaxhuar veten. Do të vendosni veten në një situatë të vështirë nga e cila nuk do të mund të dilni dot. Jo të gjitha lajmet që do të vijnë nga puna do të jenë të mira, prandaj tregoni kujdes. Ditën e sotme do të përfitoni një shumë të majme nga një projekt të cilin keni kohë që e keni bërë.

Luani-Krenaria juaj këtë të hënë do të jetë e tepruar. Kjo patjetër që do të lëndojë njerëzit përreth jush nëse e shfaqni gjatë bisedave. Do të ishte mirë të shmangnit ambicien për disa kohë. Shpenzojeni të martën ashtu sikurse jua kërkon shpirti.

Virgjeresha-Zgjedhjet tuaja kanë të drejtë dhe mund ta kthejnë jetën e përditshme në diçka shumë të veçantë. Do përballeni me ndryshime dhe ngjarje interesante mes miqsh, të cilët do ju ofrojnë shumë dashuri. Një surprizë mund të vijë nga miqtë tuaj të afërt edhe kur bëhet fjalë për çështje profesionale.

Peshorja-Nëse bëni një vepër të mirë do të paguheni në një milion mënyra të ndryshme. Një promovim duket në sfond, por duhet të kapni momentin për të mos e humbur si shans.

Akrepi-Me Hënën në shenjën tuaj, gjithçka do të shkojë mirë! Shëndeti juaj mbrohet nga pozicione të mira planetare, asnjë sëmundje nuk do ju shqetësojë këtë ditë. Mirëkuptimi me të dashurin tuaj do të pasurohet me dialog dhe interesa të reja.

Shigjetari-Nesër, i dashur Shigjetar, do të keni shumë mundësi të ndryshoni gjëra rreth jush që nuk ju kanë pëlqyen aq shumë deri tani. Keni shumë obligime që duhet t’i vendosni menjëherë, në mënyrë që të ecni përpara dhe të bëni disa hapa thelbësorë për të ardhmen.

Bricjapi-Perfeksioni nuk është i mundur për askënd, megjithatë përpjekja është diçka që do të vlerësohet. Në aspektin romantik, një person mund të kërkojë më shumë informacion rreth jush.

Ujori-Ditë delikate për mirëqenien tuaj; pritet një nervozizëm dhe prekshmëri e mundshme ndaj sëmundjeve sezonale. Një lajm, mund t’ju bëjnë të mbylleni në shtëpinë tuaj dhe të dëshironi situata që përçojeni vetëm qetësi. Dikush (partneri, një mik), mund të ndjehet i lënë jashtë. Dikush do t’ju lejojë të shprehni talentin tuaj të fshehur.

Peshqit-Kjo e hënë parashikon një gjuhë mjaft të mprehtë. Por kjo aftësi mund të çojë në zbulimin e pasigurive tuaja, prej nga do të nxirrini një përfundim. Gjithë ata që janë të përfshirë në një lidhje, mund të vendosin për të zyrtarizuar raportin e tyre.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top