Showbiz

Hande Erçel dhe Kerem Bursin nuk e fshehin më romancën e tyre

Hande Erçel është një nga aktoret turke më të dashura për publikun.

Ajo së fundmi është përfolur mjaft në lidhje me një romancë me aktorim Kerem Bursin.

Por, duket se dyshimet e fansave dhe mediave rozë u vërtetuan, pasi vetë aktori ka postuar në rrejtin social Instagram një foto të Handesë, teksa e ka shoqëruar me një mbishkrim shumë romantik: Një pamje e bukur, në një vend të bukur, me një grua të bukur!

Por edhe aktorja postoi gjithashtu një foto të Kerem ,buzë detit, duke e shoqëruar me fjalët: “Dhe ti,The B”.

Me pak fjalë, duket se dyshja sapo konfirmuan romancën e tyre.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top