Showbiz

Habit modelja shqiptare: Jam e virgjër dhe do bëhem murgeshë

Modelja Xheni Brahaj ose e njohur ndryshe si “Sofia” te “Zonë e Lirë” ka treguar se është e virgjër dhe nuk ka ndërmend që ta humbasë.

Më tej, me shaka ka shtuar se do të bëhet murgeshë.

“Nuk e kam humbur dhe nuk e kam ndërmend ta humb sepse e kam vendosur që të bëhem murgeshë”, tha ajo për emisionin “Ora Verore”.

Gjithashtu, gjatë intervistës Xheni nuk la pa hedhur dhe disa kunja për organizatorët e “Miss Universe Albania”.

Ajo është shprehur se vendin e parë në konkurse bukurie nuk e fiton ajo që duhet, por megjithatë nuk ka treguar “taktikat” se si mund të “rrëmbehet”, ky çmim.

Më tej ajo shprehet se televizioni është një gënjeshtër e madhe dhe sipas saj asgjë  nuk është ashtu siç duket para ekranit.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top