Showbiz

Grushta në Përputhen 40, Olti godet me mikrofon kokës Armandon

Një episod i dhunshëm është regjistruar në emisionin përputhen +40 këtë fillim jave.

Armando dhe Olti janë përfshirë në një konflikt fizik me njëri-tjetrin gjatë publicitetit. Kamerat kanë filmuar Armandon që ngrihet nga karrigia e tij dhe i shkon afër Oltit duke e kapur prej fyti e duke e shtyrë.

Olti më pas është acaruar dhe e ka qëlluar në fytyrë me grusht ndërsa në dorë mbante mikrofonin. Të gjithë të pranishmit u ngritën në këmbë për të ndarë ata të dy.

Zënka mori fund shpejt, por debati vijoi ende ndërsa ditën e sotme në studio, Armandi tha se molla e sherrit ishte Lindita.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top