Kronikë

Greqi/ Shqiptari përdhunon ish-bashkëshorten në shtëpinë ku jetonte me fëmijën e saj

Nje e re ka denoncuar mëngjesin e sotëm në policinë e Athinës se është përdhunuar nga ish-bashkëshorti i saj

Sipas informacioneve gjithçka ndodhi kur burri me origjinë shqiptare shkruan Prothema.gr e vizitoi mbrëmë në shtëpinë ku ajo jetonte me djalin e tyre 4 vjeçar.

Sipas ankesës së saj, shqiptari i kërkonte asaj të vazhdonin lidhje por ajo nuk kishte pranuar.

‘’Erdhi në mëngjes tek shtëpia dhe u fut me forcë. Pastaj filloi të më përdhunonte. Nuk reagova pasi kisha frikë se mos më dëmtonte më shumë”, është shprehur ajo para policëve pasi ata kanë mbërritur aty duke arrestuar edhe shqiptarin.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top