Kronikë

Grabitje në qendër të Tiranës, autorët hyjnë në shtëpinë e një gruaje

Eshte grabitur një banesë në zonën e “Shallvareve” në Tiranë

Persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e një 53-vjeçareje.

Autorët kanë hyrë me thyerje në banesën e 53-vjeçares dhe kanë marrë bizhuteritë dhe një shumë parash.

Denoncimi është bërë nga pronarja e shtepisë M.Veneti, e cila pasi ka konstatuar vjedhjen, ka njoftuar policinë, e cila ka nisur hetimet.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top