Kronikë

Grabitje në një kompani në Arbanë

Një grabitje është shënuar në orët e para të mëngjesit në fshatin Arbanë.

Nga informacioni paraprak i policisë mësohet se janë vjedhur një sasi lekësh.

“Më datë 23.04.2021, në fshatin Arbane, në ambientet e zyrës së një kompanie, është vjedhur një sasi lekësh  Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Materialet procedurale do t’i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme hetimore” informoi policia e Tiranës.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top