Showbiz

Gjyste Vulaj e tepron pak, nuk njihet në fotot e fundit

Gjyste Vulaj po duket krejt ndryshe.

Këngëtarja shqiptare ka postuar disa instasorie në të cilat nuk iu shpëtoi filterave të instagramit.

Duke ndryshuar ngjyrën e syve dhe zmadhuar buzët Gjyste Vulaj dukej si person tjetër.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top