Kronikë

Gjendet nje pistoletë e hedhur në Rinas, me fishekë dhe numër serie të rregullt, nisin hetimet

Policia ka sekuestruar një pistoletë tip Zastava në Rinas, e cila ishte hedhur në rrethimin e aeroportit.

Mësohet se arma ka qenë e pajisur me krëhër, fishekë dhe numër serie të rregullt, ndërsa është dërguar në laborator për ekzaminime të mëtejshme.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top