Kronikë

Gjendet një person i pajetë në Tiranë

Një trup i pajetë është gjendur mbrëmjen e djeshme në Linzë të Tiranës.

Sipas policisë, dyshohet se viktima është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë shtetasi L. T., 59 vjeç.

Njoftimi i policisë:

Tiranë- më datë 03.09.2021, rreth orës 20:55, në Linzë, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë shtetasi L. T., 59 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top