Kronikë

Gjendet i pajetë një 55-vjeçar në një kanal në Maliq, ja dyshimet e para

Një person është gjetur i vdekur në një kanal me ujë në fshatin Kreshpanj. Policia bën me dije se trupi i pajetë i përket një 55-vjeçari me inicialet P. F., ndërkohë që nuk dihen ende rrethanat si ai ka ndërruar jetë.

Më datë 30.03.2021, rreth orës 12:30, në një kanal me ujë në fshatin Kreshpanj, Maliq, është gjetur i vdekur, pa shenja dhune në trup, shtetasi P. F., 55 vjeç, banues në këtë fshat, i cili nga hetimet e kryera dyshohet se mund të jetë rrëzuar aksidentalisht dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë, për ngjarje aksidentale.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top