Showbiz

Gjashtë muaj pas deklarimit të lidhjes me biznesmenin nga Shkodra, merr fund fejesa e Marina Farës

TIRANE

Vajza e vetme e këngëtares Eli Fara, Marina Fara, para gati gjashtë muajsh më parë bëri publike lidhjen me partnerin e saj, biznesmenin e një rrjeti restorantesh dhe hotelesh nga Shkodra, Alis Hysa.

E ndërkohë që në fillim të këtij viti u mësua se çifti ishin fejuar zyrtarisht, miqtë flasin se çifti mund të jenë ndarë.

Për ta festuar këtë hap të rëndësishëm në jetën e tyre ata udhëtuan drejt Dubait, por tashmë duket se marrëdhënia mes tyre është ftohur.

Marina ndau momente me ndjekësit në rrjetet sociale në muajin janar, teksa shijonte rrezet e diellit në plazhet e Dubait. Ajo pozoi e veshur me bikini portokalli, duke ekspozuar format e saj bombastike trupore dhe dukej mjaft joshëse e tërheqëse.

Ajo shoqërohej në pushime nga biznesmeni, me të cilin publikoi edhe një foto në “Instagram”, ku dukeshin të lumtur në krah të njëri-tjetrit. Por duket se bashkë me muajin e mjaltit, fejesa e miratuar nga nëna e saj, Eli Fara, hyri në krizë.

Marina Fara bëri publike lidhjen me djalin simpatik, Alis Hysa, rreth 40 vjeç, disa muaj më parë teksa postoi një imazh të parë me partnerin në makinë, foto që tashmë e ka fshirë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top