Jetë/stil

Georgina Rodriguez tallje epike me trajnerin e Realit pas transferimit të Ronaldos

Georgina Rodriguez duket se i ka shpallur luftë të hapur Karlo Ançelotit.

Partnerja e Kristiano Ronaldos ka filluar të thumbojë teknikun italian që kur ky i fundit përgënjeshtroi interesimin e madrilenëve për portugezin në rrjetet sociale.

Në të gjithë botën, lajmi i ditës ishte padyshim ai i transferimit të Ronaldos te Mançester Junajtid, që është pasqyruar në të gjitha mediat ndërkombëtare.

Sigurisht, nuk mund të mungonte edhe nga emisioni “El Chiringuito” i cili ishte ai që dha edhe lajmin se Reali kishte tentuar kthimin e Ronaldos.

Dhe pikërisht te ky postim, pak orë pasi u zyrtarizua lajmi për kthimin e portugezit në Angli, ishte Xheorxhina ajo që bëri një tallje epike me Karlo Ançelotin.

“Uroj që të mos dalë Ançeloti që të përgënjeshtrojë këtë gjithashtu”, ishte postimi i modeles poshtë lajmit zyrtar të transferimit, duke marrë pëlqime të shumta nga tifozët e duke u bërë menjëherë viral në rrjetet sociale.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top