Showbiz

Georgina Rodriguez kalon kufijtë e çdo provokimi, pozon e zhveshur në jahtin luksoz (FOTO)

Partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez ka provokuar sërish Me një postim të saj në Instagram.

27-vjeçarja këtë herë tejkaloi të gjitha kufijtë e seksualitetit. Në foton e saj të re, ajo po pozon tërësisht e zhveshur në një varkë luksoze, duke i lënë fansat e saj pa fjalë.

De

Ajo dhe partneri i saj i famshëm dhe ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo,  shijojnë pushimet e tyre në Spanjë dhe shpesh postojnë fotografi të jetës së tyre të përditshme në mediat sociale.

Cristiano Ronaldo E Georgina Roriguez Abito Gcds

Fotoja e saj në 2 ditë mblodhi 2.000.000 pëlqime dhe është padyshim një nga paraqitjet më të nxehta që ajo ka bërë në Instagram.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top