Showbiz

Genta Ismajli konfirmon lajmin e shtatzënisë së saj

Para disa ditësh në rrjet qarkulloi lajmi se këngëtraj e njohur Genta Ismali është në pritje të ëmbël për herë të parë.

Këngëtarja dhe partneri i saj nuk e kanë panuar publikisht këtë lajm, nodëse detajet e shumta linin të kuptonin se ishte e vërtetë.

Mirëpo, ditën sotme genta ka publikuar në Instastory një fotografi teksa shfaqet më një bluzë të gjerë dhe dukshëm dukejse kishte shtuar peshë.

“Ndihem e bekuar, ju dua të gjithëve”-shkruan Genta.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top