Sport

Futbollisti shqiptar ndahet nga e dashura s*ksi kroate: ‘Tento të më harrosh’

Futbollisti shqiptar Lirim Kastrati i ka dhënë fund lidhjes me bukuroshen nga Kroacia, Andela Simaç.

Duket se jeta sentimentale e tij nuk ka ndikuar mirë dhe në jetën e tij profesionale, në fushën e blertë.

Mediat vendase kanë shkruar se ai e ka humbur vendin si titullar në ekipin e Dinamos, për arsye se po shpërqëndrohet nga lidhja me bukuroshen kroate.

Përforcimet e zërave në lidhje me ndarjen e çiftit i ka përforcuar edhe vetë Andela, e cila ka publikuar një fotografi të veten në Instagram me një mesazh të koduar “Tento të më harrosh”, që besohet t’i jetë drejtuar 25-vjeçarit kosovar.

Ndarja e tyre vjen pak javë pasi Andela kishte folur madje për martesë me Kastratin.

Ndërkohë, kujtojmë se e dashura e Kastratit, ka qenë e lidhur edhe me Mario Balotelin.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top