Jetë/stil

FOTOT/ Pse Rihanna nuk është “aspak normale” gjatë shtatzënisë?!

Rihanna vijon t’u tregojë femrave se veshja gjatë shtatzënisë nuk është edhe aq e parashikueshme saç jemi mësuar ta shohim.

Diva e muzikës, që në fotot e parë që bëri publike duke treguar se është në pritje të fëmijës së saj të parë, na tregoi se veshja nuk ishte aspak e zakontë për këtë periudhë të ëmbël.

Megjithatë jemi mësuar që çdo gjë që Rihanna i ofron publikut, është ndryshe.

Ditët e fundit 33-vjeçarja është fotografuar nga “Daily Mail” në Los Angeles, teksa shfaqte barkun e saj të rrumbullakosur, veshur me një palë xhinse të gjera, dhe një xhaketë lëkure të zbërthyer, që në fakt nuk duheshin edhe aq të rehatshme…

Këngëtarja është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin A $ AP Rocky.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top