Jetë/stil

Fotot/ Jahti super luksoz i Jeff Bezos “parkohet” në Sarandë, mbi të ndodhet dhe një helikopter

Jahti super luksoz i miliarderit Jeff Bezo është ankoruar në brigjet shqiptare

Siç shihet nga fotot, jahti luksoz “flying fox” është “parkuar” në Sarandë, ndërsa nuk dihet nëse në jaht është vetë miliarderi Bezos apo është dhënë me qera nga ai.

Jahti ka përmasa shumë të mëdha, ndërsa mbi të ndodhet edhe një helikopter.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top