Showbiz

Fotot e nxehta, Geek ‘me kokë’ në të pasmet e Dafinës

Vera ka nisur dhe Dafina Zeqiri do e ketë atë të zënë me shumë koncerte.

Por, ritualeve të mëngjesit, nuk i ndahet, pavarësisht agjendës.

Këngëtarja ka zbuluar përmes fotografive në rrjete sociale një mëngjes tipik të saj me të dashurin, DJ Geek.

Fotografitë e postuara në “InstaStory”, s’janë aspak të rëndomta. Të tilla nuk na bie të shohim shpesh.

Geek shfaqet ‘me kokë’ në të pasmet e këngëtares.

Puthja e mëngjesit duket të jetë zëvendësuar, nga buzët në të pasmet

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top