Kronikë

FOTO/ Zhduket 15 vjeçarja, për herë të fundit është parë në Tiranë

Një vajzë 15 vjeçe rezulton e zhdukur një ditë më parë në qytetin e Vlorës.

Prindrit e një 15 vjecare kanë denoncuar zhdukjen e saj, pasi kur janë kthyer në banesë, 15 vjeçarja me inicialet F.S nuk ka qën në shtëpi dhe nuk ka lajmëruar askënd.

Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar, ata kanë denoncuar në polici për zhdukjen e të miturës.

Familjarët janë shprehur se kanë frikë për sigurinë  e të miturës dhe nuk kanë asnjë informacion për vendndodhjen e saj.

Kush ka info të njoftoj policinë.Kush ka mundësi ta shpërndajë.

Sipas familjarëve është parë për herë të fundit në kryeqytet…e më pas nuk dihet rreth vendodhjes së saj… 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top