Showbiz

FOTO/ Xheorxhina Rodriguez i dedikohet një serial në ‘Netflix’

“Një kampion i madh ka nevojë për një femër po aq kampione sa ai përkrah.

Dhe Xheorxhina Rodrigez e tillë është, duke qenë se përveç të qenit një mama, një modele, një influencere, një biznesmene, një balerinë dhe shumë gjëra të tjera bashkë, gjithmonë arrin që të gjejë kohën edhe për të ndjekur bashkëshortin e saj, por në të njëjtën kohë ta bëjë më donzhuanin e futbollistëve që të bjerë në paqe.

Prandaj, këto edhe shumë të tjera nga përditshmëria e Xheorxhina Rodrigezit do të jenë pjesë e asaj që do të ndiqni”.

Ishte ky lajmërimi i bërë nga platforma madhështore, “Netflix”, e cila ka lajmëruar se shumë shpejt do të vijë një serial lidhur me Xheorxhina Rodrigezin, të fejuarën bukuroshe dhe seksi të Kristiano Ronaldos, e cila për më tepër i ka dhënë atij edhe një vajzë, Alana Martina, që u shtohet tri fëmijëve të parë të sulmuesit të Juventusit: Kristiano Junior dhe binjakët Eva e Mateo.

Image
Image

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top