Showbiz

FOTO/ Wanda Icardi si gjithmonë, vjen e ‘nxehtë’ dhe provokuese

Wanda ka publikuar imazhin provokues.

Wanda Icardi edhe kësaj here erdhi super provokuese në rrjete sociale.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe jo rrallë herë provokon ndjekësit e saj duke zbuluar format trupore.

Së fundmi ajo ka pozuar për Instagramin duke sjellë fotografinë me poza mjaft atraktive në bikini të zeza ku theksoi pjesët joshëse të trupit.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top