Personazhe

FOTO: Tifozja kroate mahnit ndjekësit me pozat seksi

FOTO: Tifozja kroate mahnit ndjekësit me pozat seksi

Tifozja kroate Ivana Knoll që shkëlqeu në tribunat e Botërorit të Katarit vazhdon të mahnisë sërish.

Ajo ndodhet në Los Anxheles teksa ka postuar disa foto “hot” në Instagram.

Ivana është shfaqur tepër sensuale me një veshje rozë dhe geta, teksa ka uruar besimtarët katolikë festën e Pashkëve.

Kroatja ka nxjerrë në pah linjat e saj perfekte, si dhe fytyrën e saj të bukur.

Modelja njihet për trupin e saj seksi.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top