Showbiz

FOTO/ Si kurrë më parë, Alketa tregon trupin me bikini

Alketa Vejsiu është e vetmja prezantuese shqiptare që është ngjitur në festivalin italian ”Sanremo”.

Alketa Vejsiu, ka nisur pushimet verore dhe në “Instagram” ka publikuar një foto “përvëluese” buzë pishinës.

Me bikini të zeza, Alketa ekspozoi linjat mjaft elegante trupore.

Prezantuesja i sfidoi të gjitha vajzat e ekranit me këtë foto.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top