Showbiz

FOTO/ Qeqa Krelani ‘ndez’ rrjetin

Qeqa Krelani është një nga moderatoret me tërheqëse.

Ajo është gazetare dhe moderatore e emisioneve sportive.

Ditën e djeshme ajo publikoi një foto nga studio ku dukej mjaft provokuese.

Veshur me fustan të shkurtër ajo vuri në pah këmbët dhe dekoltenë dhe rrjeti u ‘ndez’.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top