Kronikë

FOTO/ Po shkonin me pushime në Vlorë, ja anëtarët e familjes që u shuan në aksidentin tragjik

Foto të anëtarëve të familjes e cila u shua nga aksidenti në Fier-Vlorë. Në pamjet e siguruara janë dy vajzat e mitura Anastasia dhe Eva Gushi si dhe baba ii tyre Eduart Gushi.

Bashkë me ta ishte dhe bashkëshortja dhe nëna Silvana Gushi. Familja vinte nga Greqia dhe do të shkonte për pushime në Vlorë.

Një ‘’Audi’’ i z ii goditi nga mbrapa dhe i hodhi jashtë rrugës. Asnjë prej familjarëve nuk shpëtoi ndërsa nga makina tjetër të plagosur mbetën I.M, Fabio Lamaj dhe Glori Selimi.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top