Personazhe

FOTO/ Pamja e re e Kate Middleton është frymëzuar nga Princesha Diana

Kate Middleton vizitoi Mbretëreshën e Danimarkës dhe bëri një paraqitje që u diskutua shumë në qarqet mbretërore.

Dukesha e Kembrixhit kishte veshur pallton e gjatë “Marine”, në linjë strikte nga stilistja Catherine Walker, e cila, sipas faqes së saj, është prej lesh kashmiri dhe leshi dhe e ka marrë frymëzimin nga fustani i marinës së shekullit të 18-të.

Image

Kur pamë këtë paraqitje të veçantë të Kate Middleton, ishim të sigurt se e kishim parë diku më parë.

Me një kërkim të vogël, gjetëm një pamje të Princeshës Diana, të vitit 1984, e cila është pothuajse e njëjtë.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top