Showbiz

Foto nga pishina, Enca shumë “hot” në pamjet e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia është duke shijuar pushimet.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale imazhe të shumta prej tyre.

Këngëtarja së fundmi është parë duke u larë në pishinë dhe në pah ka nxjerrë format e bëshme trupore.

Vlen ë përmendet se këngëtarja këto kohë ka qenë e tërhequr nga koncertet. Ajo vendosi që verën t’ia dedikojë pushimeve, duke anuluar kështu çdo koncert.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top