Personazhe

FOTO: Më në formë se kurrë më parë, ylli televiziv shfaq trupin pas humbjes në peshë

Ylli i “Love Island”, Malin Andersson duket fantastike në fotografitë e fundit.

Bukuroshja ka shfaqur trupin e saj të bukur, me një palë bikini ngjyrë portokalli, teksa po shijonte një rrezet e diellit dhe pishinën në pushim të fundit në Spanjë.

Malin është shfaqur pas humbjes së fundit në peshë dhe dukej mjaft në formë. Pamjen e ka shoqëruar me bizhuteri të hollë ari dhe nuanca kafe, ndërsa flokët e saj ishin të stiluara me valëzim.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top